4 dobre produkty dla poprawy nastroju

4 dobre produkty dla poprawy nastrojuNie można trochę podnieść mnie na duchu? Jeśli jesteś trochę w depresji lub walczysz z zimowej śledzioną, mam dla ciebie dobre wieści. Możesz zwiększyć swoje szczęście z siłą żywności. Oto i wszystko. Recepty nie ma. Żadne tabletki. Działania niepożądane. Właśnie zdrowa, feel-good jedzenie które udowadniają, że zwalcza depresję i podnosi na duchu blogowypamietnik.pl!

Co mi się podoba w użyciu pożywienia jako lekarstwa, więc to jest to, co wy czynicie zmiana stylu życia. To nie jest tymczasowe “szybkie rozwiązanie”.”Regularnie używane produkty z tej listy mogą przyczynić się do długoterminowego wzrostu szczęścia. Tak więc przygotuj się, aby nakarmić swoje ciało i duszę smacznymi produktami, które mogą zwiększyć twoje szczęście, zwiększyć swoją energię i zaspokoić twoje pragnienia. I spełniają one-czekolada i węglowodany zawarte. Witamy.

ciemna czekolada

Po prostu mając dobry powód, aby jeść czekolady wystarczy, aby przynieść na szczęście. To nie tylko dobry smak, ale on natychmiast podnosi na duchu i sprawia, że czujesz się bardziej żywe i energiczny! Spożywanie niewielkiej ilości ciemnej czekolady – około 1,4 uncji – kilka razy w tygodniu obniża poziom kortyzolu i innych hormonów stresu. Przegap słodka czekolada mleczna i udać się za najciemniejszych organicznym czekolady, który można znaleźć.

Jeśli jesteś sportowcem, weź przypadkowy szklankę mleka czekoladowego. Zapewnia większą kombinację proteina-węglowodan pomaga podjąć po intensywne treningi i poprawia swoją umysłową i fizyczną reprezentację. Nie może być zbyt wiele dobrego, więc pamiętaj, że twoje posiłki o równowagę i umiar. Robić франтовские wybory i utrzymanie tego konta będzie cię fajne i szczęśliwie!

węglowodany złożone

węglowodany złożoneTo będzie wielki jeden! Wiele osób zakłada, że jeśli czują w dół, potrzebują znacznie zwiększyć ich proteinowy nabór aby czuć się lepiej. Nie jest to zalecane. Zbyt dużo białka faktycznie działa szkodliwie do twojego nastroju i może powodować poważne zmartwienia zdrowia. Aby bezpiecznie podnosić nastrój, skieruj dla równowagi jakiś proteina mieszane złożone z carbs jak płatki owsiane, brązowy ryż, quinoa, etc. Ta kombinacja że twój mózg potrzebuje, aby stymulować produkcję serotoniny – tej all-important, -reguluje hormony. To idealne połączenie dla tych zimnych, ciemnych zimowych miesięcy, kiedy mamy tendencję, aby czuć się trochę na niebiesko i pragnienie węglowodanów.

Omega-3 Produkty Żywnościowe

Produkty te sprawiają, że cuda dla twojego nastroju! Dają mu prawdziwy impuls i mogą pomóc zachować depresję. Mogą one również pomóc zmniejszyć ryzyko chorób serca, zmniejszyć stan zapalny i regulować neurologiczną funkcję. Omega-3 zwiększają dopamina-neuroprzekaźnik, który pomaga regulować ośrodki przyjemności i nagrody mózgu. Niektóre doskonałe dania zawierają łosoś, siemię lniane, sardynki, anchois, żółtka, śledzia, makreli i tuńczyka.

Owoce i warzywa

Owoce i warzywaPodoba mi się, jak łatwo możemy dodać te zdrowe produkty pełnoziarniste w naszym życiu! Jak po prostu wziąć banana lub garść jagód na wyjściu z domu? Brokuły, szpinak, słodkie ziemniaki również szybkie i łatwe w przygotowaniu. To taka korzystna! Masz uwodniony, pod napięciem i ogromny impuls nastrój przy tak niewielkim wysiłku. Dodaj owoce i warzywa w swój plan zasilania dla dużej psychologicznej odrzut.

Pamiętaj, że jedzenie to coś więcej niż tylko jedzenie – to lekarstwo. Jesteśmy w tym razem, więc niech się wzajemnie wspierać, aby cieszyć się jedzeniem, które przyniesie na szczęśliwą i walczyć z блюзом. Apteka nie jest wymagane. Zrobić zdrowy styl życia częścią każdego dnia.

Światło we mnie szanuje światło w tobie. Namaste.

  • Użyj żywność jako lekarstwo. Porozmawiaj ze swoim lekarzem o tym, jak można poprawić swoje szczęście z jedzeniem zamiast tabletek i suplementów.
  • Spróbować nowych rzeczy. Włącz zdrowe nowe przepisy w życie. Gotowanie (i jedzenie) dobrego jedzenia z innymi-świetny sposób, aby zbliżyć się i dobrze się bawić.
  • Sporządzić plan. Gotować posiłki i przekąski z góry. U ciebie zawsze będzie coś zdrowego w pogotowiu, co pomoże ci utrzymać stres i szczęście.