Najważniejsze wydarzenia Teatralnego Festiwalu w Bogocie

festiwal teatralny
Jeśli interesują cię monologi

Nie przegap Sam, Wadji Mouawad. Zdanie, w którym twórca Kanady libańskiego pochodzenia opiera się na kilku olśniewające audiowizualne utworu, tworząc atmosfer malarstwa i efekty, które wzmacniają poczucie tego, co dzieje się na scenie. Widz znajduje się z kilku Mouawad, który porusza się pomiędzy fikcją i autobiografia, propozycję, która rozszerza się w gatunku wypowiedzi. Mouawad to nie jest nieznany dla publiczności Bogota. Wersja deIncendios, wielokrotnie nagradzany teatralny tekst, za meksykańskiej firmy Tapioka Inn, był jednym z największych hitów ubiegłego festiwalu. I przez kilka dni po zakończeniu tego, ukaże się jeden lokalnej produkcji, i ten sam tekst w Teatrze Więcej, Julio Mario Santo Domingo. Kwiecień 10-14, 8:30 p. m., Publiczność Leona de Грейффа.

monolog
Jeśli chcesz odkryć nowe języki teatralne-Widać niezwykłą Filmowców, Mariano Pensotti. Dzieło, które opowiada o filmach, tak, ale z językiem teatru XXI wieku. Skrypt jest podzielony na dwie części w poziomie, pierwsze i drugie piętro. W dół czterech głównych bohaterów, piją, zakochują się, tańczą. Z góry widzimy filmy, które wyobrażają sobie, marzą, robią. Poniżej rzeczywistości. W górę fiction. Ale, oczywiście, wiadomo, rzeczywistość i fikcja nie są wodoszczelnych przedziałów. Przeżyć życie tak, jak gdyby dzieło sztuki, co mówił Nietzsche, może być jednym z motywów przewodnich tych wspaniałych aktorów, którzy robią reżyserzy. Filmowców zakłada kolejny krok w ewolucji Pensotti jako pisarz i puestista. Możemy wyróżnić dwa elementy. Po pierwsze, korzystanie z lektorem, zasobu, filmu już z powodzeniem przetestowali w przeszłości to zwierzę, groteska, dzieło odbył się festiwale pół świata. Po drugie, urządzenie sceny, utworzone przez Mariana Ramiączek i migawki tekstu, ambitny. Do tego, zdajemy sobie sprawę, Mariano Pensotti będzie służyć do teatru, to, że David Foster Wallace literatury. Może wypaść. 9-12 kwietnia, 8:30 p. m., Teatr Narodowy La Castellana.

Jeśli chcesz cieszyć się dobrej pracy swojego talentu -Należy sprawdzić funkcję zrobić, Miguel Łuku. Grupa hiszpańskich aktorów przeprowadzają ponowne czytanie Sześć postaci w poszukiwaniu autora, mistrzowskie dzieło Luigi Pirandello w tym, że w 1921 roku!, kilka lat wcześniej, niż Beckett, postawił do góry nogami, co do tej pory uważano, teatr. Nie tylko dekoracje, ani efekty świetlne, ani ekranów, kwiatów, ozdobnych, ta inscenizacja poświęcona całym ciężarem na dużą ilość pracy swojego talentu. Chodziło roku w 2011 roku w Hiszpanii. Oferta złożona z wielu nośników i wiele talentów, idealnie wyważone, aby te czasy kryzysu. 4-7 kwietnia, 6 i 8:30 p. m., Fundacja Gilbert Autor (- Y) Avendaño.

Jeśli interesuje cię taniec współczesny

Zarezerwuj biuletyny do Missing, Amit Lahav, angielskiej firmy Gecko. Temat pracy wydaje się prosty. I to. Kobieta, każdy wspomina chwile w życiu: ślub, lekcje flamenco, jakąś imprezę. Trudne jest inscenizacja. Wszystko jest w ruchu, zmienia się, ewoluuje. Należy również zauważyć soundtrack, który waha się w zakresie od disco i Jazz nowoczesny. Thor force fizycznego, gdzie nawet przedmioty ożywają wokół tej aktorki, jej rodzice i jej mąż. Kwiecień 15-19, 3 i 8:30 p. m., Sztuk Pięknych.

taniec współczesny

Jeśli interesują cię sztuki w życiu- Nie przestaje oglądać premiera nowego obrazu Mapy Teatr. Po wyjściu tryumfalnego ze względu na Festiwalu w Avignon w 2012 roku ze śmiechu, pierwsza część tej powodzenia, trylogia braci Abderhalden nazwali “Anatomia przemocy w Kolumbii”, i w tym roku, w którym grają 30 nieprzerwanej działalności, ten zespół jest Incontados, gdzie przemoc przejawia się w sferze rodzinnej. Kwietnia 4-19, 8:30 p. m., Mapę Teatru.

Jeśli interesują cię klasyczne- Można postawić W burzę, w wersji Declan Donellan, jeden z największych światowych ekspertów w Szekspira. W tej kompilacji zwraca się do grupy aktorów rosyjskich z produkcją Festiwalu Czechowa. Bardzo pasuje do tego nowego roku Szekspira, w którym obchodzimy 450 lat od dnia jego narodzin. Kwiecień 16-20, 8:30 p. m., Colsubsidio.