Nowy Sezon National Theatre Live

Jeśli nie wiesz, co warto zobaczyć w kinie, jeśli zawartość wydaje mu się, powtarzające się, jeśli zdecydujesz się na zmiany, to ten artykuł jest dla ciebie. Od 2014 roku Cineco Alternatywny przewiduje najlepszych utworów w wielkiej Brytanii. Jest to dobra opcja dla przeglądania zawartości klasycznych, które łączą w sobie film i teatr w jednym miejscu.

national
National Theatre Live stanowi oferty, świeże i fachowo, nagrywanie w czasie rzeczywistym, produkcje najbardziej udanych. Z tego stara się rozpowszechniać sztuki i kultury brytyjskiej na światowym poziomie. Co zrobiła w ciągu ośmiu lat, z alternatywą, która doprowadziła oryginalnej zawartości wysokiej jakości, ponad dwa tysiące kin.

Tym razem głównymi bohaterami są aktorzy, jak Daniel Radcliffe (Harry Potter), Patrick Stewart (Wolverine Old Logan), Ian Mckellen (Krakersy Zwierząt) i Hellen McCrory (Skyfall). Nowy sezon łączy części, takich jak: głębokie błękitne morze, Ziemię nikt, Rosencratz i Guildenster zginęło, Хедда Gabler, “Amadeus” i “Piotruś pan”.

Głębokie błękitne morze

morze

W desamor, samotność i dylematy gospodarstwa domowego są podstawą tej historii, która rozwija się w Londynie, wkrótce po zakończeniu ii Wojny Światowej. Hester Collyer, w wykonaniu Hellen McCrory, to kobieta, która próbuje popełnić samobójstwo wielokrotnie, ale zawsze jest ktoś, kto przeszkadza. Ta historia odzwierciedla istniejące stosunki z sąsiadami, którzy nawet stają się partnerami lub szpiegów. Carrie Cracknell kieruje tę pracę, której premiera odbyła się pod koniec 2015 roku w Londynie, i że będzie w kinach w Kolumbii od 29 czerwca do 2 lipca.

Ziemia niczyja

ziemia niczyja
Sean Mathias zwraca się do dwóch brytyjskich aktorów z dużym doświadczeniem i renomą w świecie, Ian Mckellen i Patrick Stewart. Razem, uosabiają w sobie kontrast między dwoma pisarzami z różnych klas społecznych, historii z nutą czarnego humoru. Na tle alkoholu, satyra i szacunku, postacie mają długą rozmowę w tawernie Hampstead. Od 27 do 30 lipca, widzowie będą mogli podziwiać twórczość jednego z dramaturgów angielskich, najbardziej wpływowych w XX wieku: Harold Pinter, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie Literatury w roku 2005.

Rosencrantz i Guildenstern nie żyją

rosencrantz

Daniel Radcliffe pozostawia swoją etykietę “Harry’ ego Pottera”, aby tchnąć życie w dzieło czeskiego dramaturga Tom Stoppard, autora Shakespeare in love, co otrzymał nagrodę Oscara za najlepszy film 1999 roku. Tym razem kolej na Rosencrantz i Guildenstern, dwóch bohaterów Hamleta, że do nowej sceny, pełne niespodzianek za kulisami. U Radcliffe wciela się Josua Mcguire, w części reżyseria: David Lewo, która opowiada dylematów człowieka zależność, etyka i postępowanie społecznej. Jest to nowa produkcja hołd pięćdziesiąt lat teatralnej inscenizacji.

Amadeusz

amadeusz

Od 21 do 24 września, publiczność będzie świadkiem jednego epizodu z życia muzyka Wolfganga Amadeusza Mozarta. Praca ta jest oryginalna dramaturg Peter Drużba, i zdobył kilka nagród Olivier i Tony ‘ ego, po jego wydaniu w 1979 roku. Ta historia opowiada straszne relacje, co prowadzi Mozarta z jego przeciwnika, Antonio Salieri, którego gra aktor Lucien Msamati. Obie postaci walczą o sławę, w tym ostatni ma moc katapulty do chwały lub zniszczyć muzyk w ciągu kilku sekund. W towarzystwie Orkiestry Southbank kwitną sceny zazdrości, natrętne i zemsty.

Piotruś Pan

piotrus pan

Dziecko, które nigdy nie chciał rosnąć, przychodzi na scenę w nowej wersji klasycznego J. M. Barrie. Ten spektakl, który został dostosowany do filmu i TV, odradza się z Przygody, Piotruś pan i Wendy stanąć na Ziemi Nigdy. Historii fantasy, które dodają Calineczka i Kapitan Hak, oznaczonych na kilka pokoleń, od swojego pierwszego pojawienia się w teatr, 1904. Praca odbędzie się w kraju od 19 do 22 października na duże i małe. “The Guardian” opisuje trzy słowa: niezapomniany, piękny i magiczny.